Našim klientům jsme získali odškodnění v hodnotě přes 185 milionů korun

Zdvojnásobili jsme odškodné vyplacené pojišťovnou, díky našim zkušenostem získali statisíce při odškodnění za pracovní úrazy, vypočítali revize odškodnění desítek dopravních nehod a další.
Podívejte se, jak jsme pomohli našim klientům:

„V zaměstnání se mi v roce 2010 stal pracovní úraz. Zaměstnavatel se dostal do insolvence a nepožádal o odškodnění pojišťovnu.

V roce 2012 jsem získal kontakt na Občanské sdružení Úraz. Mé odškodnění začal řešit pan Kunst, který nakonec získal od pojišťovny celkově 332 535 Kč.

Tímto způsobem děkuji za neocenitelnou pomoc při zajištění odškodnění.“

Vladimír S., 53 let

odškodnění pracovního úrazu
zobrazit PDF

„Stal se mi úraz při nezaviněné dopravní nehodě, z povinného ručení viníka jsem žádal odškodnění za tento úraz. Pojišťovna mi vyplatila 84 576 Kč.

Kontaktoval jsem pana Jaroslava Kunsta, který podal novou žádost o odškodnění, na základě jeho požadavku doplatila pojišťovna 84 675 Kč.

Nebýt zkušeností pana Kunsta, dostal bych na odškodnění zaplacenou polovinu částky, která mi náležela.“

Daniel M., 42 let

odškodnění pracovního úrazu
zobrazit PDF

„Jela jsem na motorce se svým přítelem a havarovali jsme. Nebylo jasné, zda nehodu zavinil řidič auta nebo můj přítel. Na radu pana Kunsta z Občanského sdružení Úraz jsem přesto požádala pojišťovnu o odškodnění z povinného ručení jednoho z potenciálních viníků a sama jsem si vyřídila všechny potřebné doklady.

Pojišťovna mi vyplatila odškodnění, pan Kunst udělal revizi této výplaty a získal pro nás doplatek 168 000 Kč.

Ivana M., 35 let

odškodnění nehody na motorce
zobrazit PDF

„V listopadu 2021 jsem v práci upadla na levé koleno tak nešťastně, že jsem musela jít na operaci. Od mého zaměstnavatele se mi nedařilo získat odškodnění za tento pracovní úraz.

V roce 2022 jsem se obrátila na Občanské sdružení ÚRAZ, kde se mě ujal pan Kunst. Postupně pro mě získal odškodnění v celkové částce 939.159,- Kč.

Nebýt pana Kunsta v žádném případě bych tak vysoké odškodnění nezískala, děkuji mu.“

Ilona T. , 56 let

odškodnění pracovního úrazu
zobrazit PDF
arrow-top